5 artystów, których koncertów nie możesz opuścić na Hip Hop Kempie

Posted on

Hip-Hop Kemp już za trzy dni! Line-up obfituje w wiele formacji rapowych, znanych gwiazd hip-hopu, jak i początkujących muzyków. Chcemy ułatwić Wam wybór, dlatego też podpowiadamy, gdzie będziecie mogli nas znaleźć. Bo akurat tej piątki na pewno nie odpuścimy! A przy okazji miniściąga z rozpiską.

1. Słoń 

Tego wyboru nie trzeba argumentować. Wojtek jest zwierzęciem soszjalmediowym (serio, zerknijcie na jego Instagrama), liczymy więc, że i na koncertach jest (i będzie) ogień. Horrorcore, niepowtarzalna nawijka, ziomalski styl i ironiczna gadka – czekamy na to! No dobra, na muzykę też.

Koncert Słonia odbędzie się 17 sierpnia (sobota) o 23:00 na Backspin Stage.

2. Kontrafakt

Patrik Vrbovský znany jako Rytmus to najbardziej rozpoznawalna twarz tej formacji. Rapera poznaliśmy w biograficznym dokumencie Rytmus – sídliskový sen i od tamtej pory marzymy o posłuchaniu go na żywo. W końcu się uda!

Kontrafakt usłyszycie 16 sierpnia (piątek) o 22:00 na Main Stage.

3. Sarius

Może i już byliśmy w tym roku jakieś trzy razy na koncercie Mariusza, ale niezmiennie okrzyk „Sarius – dobry chłopak” nas urzeka. Koncerty Sariuska to świetna zabawa, genialne flow i ta niepodrabialna autentyczność w kontakcie z publicznością. See ya!

Sarius zagra 16 sierpnia (piątek) o 18:00 na Main Stage.

4. Dwa Sławy

Dwa pozytywne wariaty, które roznoszą scenę – tak w skrócie można opisać występy Astka i Rada Radosnego. Byliśmy na ich koncercie podczas festiwalu SnowFest, więc wierzcie nam, wiemy, co mówimy. Kto nie był – widzimy się pod sceną!

Dwa Sławy zagrają 16 sierpnia (piątek) o 16:00 na Main Stage i gościnnie o 21:00 wraz z Pawbeats Liveband.

5. Tede

Stary wyjadacz polskiej areny hiphopowej nie po raz pierwszy wystąpi w Hradec Králové. Będzie to jednak debiutancki koncert po czeskiej stronie z materiałem z najnowszego albumu Karmagedon. Czekamy na sceniczne melo!

Tede zagości na Hip Hop Kempie 17 sierpnia (sobota) o 20:00 na Main Stage.

Hip Hop Kemp odbędzie się między 15 a 18 sierpnia 2019 roku w Hradec Králové. Bądźcie!