Snowfest 2019

Posted on

Po raz szósty wielbiciele energetycznych dźwięków i sportów zimowych spotkają się w Szczyrku. Snowfest 2019 zabrzmi na skoczni Skalite.

Na scenie Snowfestu dotychczas pojawiały się takie gwiazdy jak: Pendulum, Digitalixm, Kamp!, Nero czy Dwa Sławy. W tym roku twórcy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania – w line-upie znajdują się zarówno znani festiwalowej publiczności goście, jak i świeżynki.

Tym razem w Szczyrku zgrają: Ghostface Killah, czyli założyciel Wu-Tang Clanu, legendy sceny elektronicznej Booka Shade, pozytywnie pokręcona formacja Łąki Łan, z jak zawsze ogromną dawką energii – Gooral. Dla fanów rapu i hiphopowych bitów pojawią się Jan-Rapowanie i niezapomniany Grubson. A ponadto sporo setów didżejskich w namiotach chroniących od mroźnej aury. Atmosferę rozgrzeją m.in. Booka Shade, Novika, De La Rocka, Truant i Holiday 80.

Oczywiście pod skocznią Skalite czekać na Was będą foodtrucki, wakeboardowy wyciąg, zawody snowboardowe i freeski oraz innych wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Bądźcie!

Za bilet jednodniowy zapłacicie 100 zł, za karnet na cały festiwal – 180 zł. 
Do zobaczenia w Szczyrku! Widzimy się na Snowfeście 8 i 9 lutego 2019 roku.

One Reply to “Snowfest 2019”

Comments are closed.